Kredītu apvienošana

Kredītu apvienošana nozīmē vairāku parādu, patēriņa kredītu, kredītkaršu vai iemaksu apvienošanu vienā pieejamākā aizdevumā. Veco kredītu apvienošana vienā atmaksājamā aizdevumā ievieš skaidrību un atvieglo finanšu pārvaldību. Pēc konsolidācijas parāds tiek nomaksāts tikai vienā vietā, uz viena parāda rēķina, un tajā pašā laikā tiek samazināti visi kredīti. Kredītu apvienošana nereti dod iespēju arī zemāku procentu likmi un elastīgāku maksājumu plānu, kur maksājuma termiņu un ikmēneša iemaksas var vieglāk pielāgot pieteikuma iesniedzēja personīgajai dzīves situācijai. Kredītu apvienošanas priekšrocības ietver arī to, ka viens aizdevums novērš aizdevuma izmaksu pārklāšanos. Tādā veidā rēķinu piemaksas un konta pārvaldīšanas maksas pēc apvienošanas tiek veiktas tikai vienuviet. Aizdevumus parasti var apvienot bez ķīlas, un kombinēto kredītu var noformēt arī, piemēram, kopā ar citu personu.

Pieejama procentu likme un mazāka ikmēneša iemaksa bieži vien nozīmē arī ilgāku atmaksas termiņu. Garāks aizdevuma termiņš nozīmē lielākas izmaksas, taču reizēm tas tomēr var būt labākais risinājums, lai ikmēneša budžetā pietiktu vietas neparedzētiem izdevumiem. Konsolidācijas aizdevumi parasti ir aizdevumi bez ķīlas, un tādā gadījumā jums nav jāliek savs īpašums kā ķīla aizdevumam.

Kreditors Aizdevuma summa līdz: Aizdevuma termiņš līdz: Min GPL, % Vecums no: LAFPA biedrs Mājas lapa
bino.lv 1 000 € 3 gadi 0% 20 Uzzināt vairāk
Viasms.lv 3 000 € 10 gadi 0% 20 Uzzināt vairāk
vizia.lv 10 000 € 10 gadi 1.99% 20 Uzzināt vairāk
Elizings.lv 25 000 € 8 gadi 5% 18 Uzzināt vairāk
Latkredits.lv 15 000 € 6 gadi 6.9% 18 Uzzināt vairāk
Altero 25 000 € 7 gadi 7% 18 Uzzināt vairāk
Ferratum 15 000 € 7 gadi 7% 20 Uzzināt vairāk
Sefinance 25 000 € 10 gadi 7% 18 Uzzināt vairāk
Bigbank  25 000 € 10 gadi 8.9% 18 Uzzināt vairāk
Moneza 25 000 € 5 gadi 15% 20 Uzzināt vairāk
HipoCredit 500 000 € 20 gadi 15.5% 20 Uzzināt vairāk
banknote.lv 5 000 € 5 gadi 20% 20 Uzzināt vairāk
Credit24 5 000 € 5 gadi 20% 18 Uzzināt vairāk
creditus.lv 5 000 € 5 gadi 20% 18 Uzzināt vairāk
CreamCredit 1 000 € 5 gadi 21% 20 Uzzināt vairāk
Aizdevums.lv 7 500 € 7 gadi 23% 18  
viacredit.lv 3 000 € 1 gads 25.5% 20 Uzzināt vairāk
ondo.lv 2 000 € 10 gadi 37.8% 20 Uzzināt vairāk
Crediton.lv  2 000 € 10 gadi 38% 18  
smscredit.lv 5 000 € 1 gads 43.8% 20 Uzzināt vairāk
Vivus 10 000 € 5 gadi 47.4% 20 Uzzināt vairāk

Kredītu apvienošana rada ietaupījumus

Kredītu apvienošana gandrīz vienmēr ir vērtīga. Tāpēc esiet uzmanīgi, veiciet kredītu salīdzināšana un izvēlieties sev lētāko un piemērotāko variantu no visiem pieejamajiem kredītiem. Lētākais kredīts var ietaupīt ievērojamas summas. Kā būtu ar tūkstoš eiro ietaupīšanu gadā? Kredītu faktiskās gada procentu likmes var atšķirties par vairākiem procentpunktiem. Ietaupījumus var radīt arī atšķirības citās aizdevuma izmaksās. Taču tas nenozīmē, ka ikmēneša maksājumu iemaksas pieaugs, bet tieši otrādi, iespējams, tās samazināsies, kad vairāku kredītu vietā būs tikai viens atbalstāmais. Tajā pašā laikā raizes un bēdas, ko, iespējams, ir atnesuši daudzi patēriņa kredīti, pazūd. Līdz ar patēriņa kredītu apvienošanu ir garīgi daudz vieglāk nokārtot vienu kredītu nekā ikmēneša iemaksas, kas sastāv no daudziem dažādiem aizdevumiem.

Aizdevuma salīdzināšana parāda patieso aizdevuma iespēju cenu

Salīdziniet savu aizdevumu iespējas un izvēlieties zemāko procentu likmi jaunajam aizdevumam. Kredītu procentu likmes var būt ļoti dažādas, līdz pat 4 – 20%, tāpēc iespējamie ietaupījumi var būt ļoti lieli. Tomēr aizdevuma procenti bieži vien ir atkarīgi no aizdevuma lieluma: jo lielāka aizdevuma summa, jo mazāki procenti. Jebkurā gadījumā, salīdzinot aizdevumu, jūs varat ietaupīt ievērojamas summas. Liela nozīme ir aizdevumiem, jo ​​īpaši, ja runa ir par aizdevumu apvienošanu, lai atrisinātu kredītu un parādu problēmas. Iegūstot labāko iespējamo procentu likmi un zemākās iespējamās izmaksas jaunam kredītam, aizņēmējam ir vislielākās iespējas izdzīvot parāda samaksu. Aizņēmējs var sākt pilnīgi jaunu dzīvi bez finanšu problēmām un kredītspējas zaudēšanas.

Salīdzināt iespējams gan lielus, gan mazus aizdevumus

Samazinoties ikmēneša maksājamai summai, vairāk naudas paliek dzīvošanai vai pat uzkrājumu veidošanai. Tas var būt pirmais solis ceļā no parādiem uz brīvu dzīvi. Labākajā gadījumā parādnieka dzīves virzienu var apgriezt, atbrīvojoties no daudziem dažādiem patēriņa kredītiem. Kredītu salīdzināšanu ieteicams veikt, piemēram, auto kredītiem, hipotekārajiem kredītiem, kredītiem remontam un ceļojuma kredītiem, kā arī citiem aizdevumiem. Aizdevumu var saņemt līdz pat 500 000 eiro atkarībā no pakalpojuma sniedzēja un kredītu veida. Problēmas bieži vien rada mazākie kredīti, kas uzkrāti vairākos dažādos veidos. Aizdevumi tiek izmaksāti vairākām organizācijām ar dažādām procentu likmēm. Salīdzinot un apvienojot kredītus, pat maza apjoma kredītiem var iegūt lielus ietaupījumus. 

• Aizdevuma procentu likme atšķiras ne tikai no kredīta sniedzēja, bet arī no pieteikuma iesniedzēja

• Aizdevuma pieteikuma iesniegšana nav saistības

Aizdevumu salīdzināšana notiek ātri

Varētu iedomāties, ka piedāvājumu pieprasīšana no vairākiem dažādiem kredītu sniedzējiem aizņemtu daudz laika. Taču aizdevumu salīdzināšana ar dažādu servisu palīdzību padara lietas vienkāršākas, jo to var ērti izdarīt, piemēram, tiešsaistē. Pakalpojumu sniedzēji, kas pārzina kredītu piedāvājumus, ar vienu pieteikumu sniegs jums piedāvājumus no līdz pat 20 kredītu sniedzējiem. Tāpēc kredītu salīdzināšana ir ātra un vienkārša. Jūs varat aizpildīt veidlapu tiešsaistē patstāvīgi vai arī to var izdarīt pa tālruni kredītu konsultanta vadībā. Pēc tam pakalpojumu sniedzējs pārsūta aizdevuma pieteikumus dažādiem kreditoriem un gaida atbildi. Vēlāk pieteikuma iesniedzējs saņems vairākus aizdevuma piedāvājumus, no kuriem varēs izvēlēties sev piemērotāko variantu vai arī neizvēlēties. Aizdevuma piedāvājumus varat pieprasīt no vairākām vietām vienlaicīgi bez raizēm, jo tās nav saistības. Atbilde tiek saņemta ātri, parasti tās pašas dienas laikā.

Vai ir droši salīdzināt kredītu tiešsaistē?

Tradicionāli ir pieņemts, ka aizdevums tiek pieteikts bankā vai citā finanšu iestādē, apmeklējot vietu personīgi. Taču šāda veida darbība prasa gan laiku, gan enerģiju, īpaši, ja vēlies veikt dažādu kredītu sniedzēju salīdzinājumu. Ir viegli saprast, ka salīdzināt kredītus internetā ir ērtāk, vienkāršāk un ātrāk. Bet vai ir droši sniegt savu personisko informāciju tiešsaistē? Jā, jūs varat droši salīdzināt kredītus tiešsaistē, bet pārbaudītās un uzticamās vietnēs. Pakalpojumi darbojas drošā, šifrētā vidē, tāpēc nepiederošām personām nav iespējams piekļūt personas informācijai. Tāpat informācija netiek izpausta trešajām personām, piemēram, mārketinga nolūkos. Uzmanība tiešsaistē nekad nav slikta lieta, un jums vienmēr jādomā, kam uzticēties. 

Vai aizdevuma salīdzināšanas process rada papildu izmaksas?

Kredīti vienmēr ietver izmaksas, par kurām jūs, iespējams, uzreiz neiedomājat. Kredītu izmaksas sastāv ne tikai no procentu izmaksām, bet ar tām vienmēr ir saistītas arī dažādas apstrādes izmaksas. 

Kredītu apvienošana vienā vienībā atvieglo finanšu pārvaldību un rada sirdsmieru. Kad aizdevums nav jāmaksā vairākiem dažādiem kredītu sniedzējiem, ir vieglāk būt informētam par aizdevuma atmaksu, termiņiem, iemaksu lielumu un ar aizdevumu saistītām blakus izmaksām, piemēram, konta pārvaldību. vai rēķinu izrakstīšanas maksas. Noskaidrojiet savu finanšu pārvaldību un saprātīgi apvienojiet aizdevumus: ņemiet vērā, ka varat sacensties arī par aizdevumu apvienošanu. Vairākas bankas un kredītu sniedzēji šodien piedāvā kredītu apvienošanu, tāpēc ir arī iespējas kredītu apvienošanai, kur var atrast savai situācijai piemērotākos noteikumus un maksājumu plānu. Salīdzinot kombinētos kredītus, papildus to procentu likmēm ir jāpievērš uzmanība faktiskās gada procentu likmes apmēram un visām ar kredītu saistītām konta atvēršanas un uzturēšanas maksām. Mūsdienās internetā ir pieejami ērti servisi, kas ļauj ātri salīdzināt kredītus kredītu apvienošanai.

Kombinētais aizdevums ir izdevīgs un ērts

Kredītu apvienošana padara skaidrāku finanšu pārvaldību, samazina parādu piedzinēju skaitu un noskaidro noteikumu un līgumu džungļus. Taču tas nav vienīgais iemesls, kāpēc vērts kredītus apvienot. Apvienojot aizdevumus, jūs varat ietaupīt naudu vienlaikus. Kombinētā aizdevuma procentu likme bieži ir zemāka, un ar pašu kredītu saistītās izmaksas ir mazākas. Aizdevuma procentu likme tiek noteikta atbilstoši pieteiktajai aizdevuma summai, pretendenta maksātspējai, kā arī bankas vai finanšu institūcijas noteikumiem un nosacījumiem. Jo lielāka ir pieprasītā summa, jo zemāka ir procentu likme. Aizdevumus var apvienot arī kopā ar paralēlo pieteicēju, kas uzlabo iespēju saņemt zemāku procentu likmi. Paralēlais pretendents var būt, piemēram, precēts vai kopdzīves partneris. Līdz ar to paralēlais pretendents nozīmē, ka divu dažādu cilvēku parādi tiek apvienoti vienā kopējā aizdevumā.

Kredītu apvienošana atvieglo to atmaksu

Parādu apvienošana vienā aizdevumā ienes maksājumu plānā elastību. Apvienošanai piemērotas kredītkartes, nomaksu maksājumi, patēriņa kredīti un citi kredīti pēc izvēles līdz 60 000 eiro. Kad pēc konsolidācijas kredīts tiek izmaksāts tikai vienai bankai vai finanšu iestādei, bieži vien ir lielāka elastība maksājumu plāna sastādīšanā atkarībā no personīgās situācijas un maksātspējas. Ar kombinēto kredītu parasti saņem ilgāku maksājuma termiņu – līdz 15 gadiem – un mazākas ikmēneša iemaksas. Pieaugot konkurencei, kredītu izmaksas ir samazinājušās arī kredītu konsolidācijas ziņā. Mūsdienās pat parastās bankas, kas kārto ikdienas naudas lietas, piedāvā aizdevumu produktus, kas paredzēti kredītu apvienošanai ar konkurētspējīgākiem nosacījumiem nekā vecie kredīti. Kredītu apvienošana no iepriekšējiem aizdevumiem veido jaunu, apvienotu vienību, uz kuru attiecas jaunā aizdevuma konkurētspējīgākie nosacījumi, kas daudzos gadījumos ir labāki par vecajiem aizdevumiem.

Īsumā par kredītu konsolidācijas priekšrocībām:

• Zemāka procentu likme ar kombinēto aizdevumu

• Konsolidācija nodrošina atmaksas elastību

• Kredītu apvienošana padara ekonomiku skaidrāku

• Kredītu apvienošanai nav nepieciešama ķīla

Kas var apvienot aizdevumus?

Kredītus var apvienot persona, kura ir vismaz 20 gadus veca un ar regulāriem ienākumiem. Visi ienākumi no algas un pensijas tiek pieņemti kā ienākumi. Apvienotā kredīta pretendentam nedrīkst būt arī maksājumu kavējumi. Ja tev ir paralēlais pretendents, pie kura var pieteikties konsolidācijas kredītam, ir vērts izmantot šo iespēju, jo tad vari iegūt izdevīgāku piedāvājumu nekā piesakoties kredītam vienatnē. Dažas bankas un finanšu iestādes var arī pieprasīt, lai Somijā jums būtu ilgāku laiku bijusi pastāvīga dzīvesvieta.

Kādus aizdevumus var apvienot

Jūs varat apvienot sev vēlamos kredītus, piemēram, kredītus un maksājumu līgumus līdz 60 000 eiro. Mājokļa kredītus visbiežāk vajadzētu atstāt ārpus kredītu apvienošanas, jo to procentu likme bieži ir zemāka nekā kredītiem bez ķīlas. Savukārt nereti ir vērts apvienot vecās iemaksas, ātros maksājumus un patēriņa kredītus vienā kredītā bez ķīlas. Ja jums ir vairāki kredīti, jums vajadzētu vismaz apvienot kredītus ar visaugstākajām izmaksām, konta pārvaldīšanas maksām un procentiem.

Kredītu apvienošana jāveic, izmantojot bezmaksas salīdzināšanas pakalpojumu

Parādu apvienošana digitālajā laikmetā ir gudra, un jūs varat pilnīgi mierīgi iepazīties ar nosacījumiem un salīdzināt dažādas bankas un finanšu iestādes. Internetā var atrast uzticamus somu pakalpojumus, ar kuriem salīdzināt dažādu kredītu sniedzēju kredītu apvienošanas produktus un izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko variantu. Dažas bankas vai finanšu iestādes klienta vārdā maksā apvienoto aizdevumu dažādām pusēm, un tādā gadījumā konsolidācijai ir nepieciešama informācija par apvienojamo parādu aktuālajiem atlikumiem, banku vai finanšu institūciju nosaukumiem, kas piešķīrusi aizdevumus, atmaksai izmantotie konta un atsauces numuri, kā arī dažkārt veco kredītu rēķinu kopijas. Dažkārt