Patēriņa kredītu apvienošana

Patēriņa kredīts, lai palīdzētu veikt ikdienas pirkumus

Kā norāda nosaukums, patēriņa kredīts ir aizdevums, kas tiek piešķirts klientam patēriņa vajadzībām. Izplatītākie patēriņa kredīti ir auto un remonta kredīti, taču patēriņa kredītu var ņemt arī atvaļinājumam vai citam lielākam pirkumam. Patēriņa kredīti ir vienkāršs un viegls palīgs ikdienas pirkumiem, un tos piešķir Latvijas bankas un ārvalstu finanšu institūcijas. Tomēr nav ieteicams ņemt pārāk daudz dažādu patēriņa kredītu, jo parasti tajos uzkrājas konta pārvaldīšanas un citas izmaksas. Šajā gadījumā labs risinājums var būt patēriņa kredītu apvienošana ar kredītu salīdzināšanas servisa palīdzību, kas var palīdzēt izvairīties no vairākiem liekiem kredītiem un izmaksām. Patēriņa kredīti var būt nodrošināti vai arī bez ķīlas. Pa daļām apmaksāts auto kredīts ir labs patēriņa kredīta ar ķīlu piemērs. Šajā gadījumā automašīna darbojas kā kredīta ķīla, un īpašumtiesības uz automašīnu pāriet pircējam tikai tad, kad kredīts ir atmaksāts. Kā ķīlu patēriņa kredītam var izmantot arī citu Jūsu esošo īpašumu. Taču ķīla nav obligāts nosacījums patēriņa kredīta saņemšanai. Kredīti pieejami arī bez atsevišķas ķīlas, ja vien ir izpildīti citi nosacījumi, kas saistīti ar Jūsu maksātspēju.

Kreditors Aizdevuma summa līdz: Aizdevuma termiņš līdz: Min GPL, % Vecums no: LAFPA biedrs Mājas lapa
bino.lv 1 000 € 3 gadi 0% 20 Uzzināt vairāk
Viasms.lv 3 000 € 10 gadi 0% 20 Uzzināt vairāk
vizia.lv 10 000 € 10 gadi 1.99% 20 Uzzināt vairāk
Elizings.lv 25 000 € 8 gadi 5% 18 Uzzināt vairāk
Latkredits.lv 15 000 € 6 gadi 6.9% 18 Uzzināt vairāk
Altero 25 000 € 7 gadi 7% 18 Uzzināt vairāk
Ferratum 15 000 € 7 gadi 7% 20 Uzzināt vairāk
Sefinance 25 000 € 10 gadi 7% 18 Uzzināt vairāk
Bigbank  25 000 € 10 gadi 8.9% 18 Uzzināt vairāk
Moneza 25 000 € 5 gadi 15% 20 Uzzināt vairāk
HipoCredit 500 000 € 20 gadi 15.5% 20 Uzzināt vairāk
banknote.lv 5 000 € 5 gadi 20% 20 Uzzināt vairāk
Credit24 5 000 € 5 gadi 20% 18 Uzzināt vairāk
creditus.lv 5 000 € 5 gadi 20% 18 Uzzināt vairāk
CreamCredit 1 000 € 5 gadi 21% 20 Uzzināt vairāk
Aizdevums.lv 7 500 € 7 gadi 23% 18  
viacredit.lv 3 000 € 1 gads 25.5% 20 Uzzināt vairāk
ondo.lv 2 000 € 10 gadi 37.8% 20 Uzzināt vairāk
Crediton.lv  2 000 € 10 gadi 38% 18  
smscredit.lv 5 000 € 1 gads 43.8% 20 Uzzināt vairāk
Vivus 10 000 € 5 gadi 47.4% 20 Uzzināt vairāk

Pastāv atšķirības patēriņa kredītu cenās

Patēriņa kredīti ir dažāda lieluma, taču pārsvarā tie ir īsāku termiņu un mazāku aizdevuma summu, salīdzinot ar citiem kredītiem. Patēriņa kredītu procentu likmes atšķiras atkarībā no iespējamās ķīlas un klienta profila un maksātspējas. Jo labāks nodrošinājums un kredītreitings ir pieteikuma iesniedzējam, jo ​​labāki nosacījumi un zemāki procenti viņš parasti saņem par savu patēriņa kredītu. Vienai personai vienlaikus var būt vairāki patēriņa kredīti no dažādām finanšu iestādēm. Katrs no tiem uzkrāj ikmēneša procentus un uzturēšanas izmaksas. Pat ja kopējais patēriņa kredītu skaits nav liels, vairāku patēriņa kredītu procentu un uzturēšanas izmaksas gada griezumā var sastādīt ievērojamu summu. Patēriņa kredītus var apvienot arī vienā kredītā, tādā gadījumā aizdevuma nosacījumi bieži vien ir izdevīgāki un kopējās izmaksas pieejamākas. Kredītu apvienošana bieži vien atvieglo arī savu finanšu pārvaldību.

Patēriņa kredītu apvienošanas priekšrocības

Patēriņa kredītu apvienošanas galvenā priekšrocība ir nepārprotami ietaupījumi. Patēriņa kredītus ir vērts apvienot, ja jaunā kredīta ikmēneša procentu un kredīta apkalpošanas izmaksas ir zemākas par atsevišķu kredītu kopējām izmaksām. Par katru atsevišķu aizdevumu tiek iekasēta ikmēneša aizdevuma pārvaldīšanas maksa, bet, apvienojot patēriņa kredītu vienā aizdevumā, jūs maksājat tikai ikmēneša pārvaldības maksu par šo aizdevumu. Arī mazo kredītu procentu likmes bieži vien ir augstākas nekā procentu likmes lielākiem aizdevumiem. Apvienojot savu patēriņa kredītu vienā jaunā kredītā, ietaupīsi arī procentu izmaksas. Tiem ir tieša ietekme uz jūsu patēriņa kredīta ikmēneša iemaksu, kas tad, visticamāk, būs mazāka nekā vairāku patēriņa kredītu kopējais ikmēneša samazinājums. Patēriņa kredītu apvienošana ir lielisks veids, kā ietaupīt uz procentiem un kredīta izmaksām. Atkarībā no nosacījumiem kredītu var saīsināt ar uzkrājumiem vai papildus iegūto naudu ieguldīt savā un savu tuvinieku labklājībā. Ja patēriņa kredītu ir tik daudz, ka pastāv atsavināšanas draudi vai kredītinformācijas zaudēšana, konsolidācijas aizdevuma vietā pareizākais variants var būt kredītu refinansēšana. Šādā gadījumā finansiālā situācija tiks pārskatīta ar ekspertu, un, iespējams, var pretendēt uz galvojumu aizdevumam, piemēram, no Garantiju fonda, kas palīdz finansiālās grūtībās nonākušajiem.

Patēriņa kredītu konsolidācija jāveic rūpīgi

Apvienojiet patēriņa kredītus vienā kredītā, salīdzinot dažādas iespējas tiešsaistē. Ir vērts mierīgi un ar vēsu prātu salīdzināt kredītus, lai būtu pārliecināts par labāko iespējamo piedāvājumu. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir aprēķināt pašreizējo patēriņa kredītu kopējo summu un apvienotās procentu un uzturēšanas izmaksas. Kad tie ir zināmi, ir viegli salīdzināt dažādas iespējas un iepazīties ar piedāvājumiem. Ir pieejami vairāki dažādi rīki, sākot no kredītu kalkulatoriem un beidzot ar salīdzināšanas pakalpojumiem, kas ļauj ērti kārtot pieejamās iespējas, novērtēt ikmēneša maksājumu skaitu un aprēķināt jauna kredīta kopējās izmaksas. Papildus izmaksām rūpīgi jāiepazīstas arī ar pārējiem aizdevuma nosacījumiem un jāpārliecinās, vai aizdevuma termiņš ir ideāls un ikmēneša iemaksa ir piemērota jūsu maksātspējai. Domājot par ikmēneša maksājumu, jābūt reālistiskam, lai paliek pāri nauda arī citiem dzīvošanas izdevumiem. Salīdzinot, jūs varat izmantot labākos piedāvājumus tirgū un varat apvienot savu patēriņa kredītu vienā aizdevumā, kas ir maksimāli konkurētspējīgs.

Patēriņa kredīta cenu papildus procentiem ietekmē arī izmaksas

Papildus aizdevuma procentiem var būt jāmaksā dažādas konta pārvaldīšanas maksas. Tie bieži ietver noformēšanas maksu, rēķinu izrakstīšanas maksu vai naudas  izņemšanas izmaksas, tāpēc aizdevuma faktiskā gada procentu likme var būt daudz augstāka par nominālo mēneša procentu likmi. Papildus procentu likmēm patēriņa kredītu apvienošana palīdz labāk izprast aizdevuma kopējās izmaksas un pārvaldīt savas finanses. Jums vairs nav jāuztraucas par vairāku dažādu kredītu maksājumu daļām un jāaprēķina kopējās ikmēneša izmaksas. Kad izmaksas ir zināmas, finanšu pārvaldība kļūst vienkārša. Vienlaikus ātrāk saīsinās arī aizdevuma kapitāls, kad procentos netiek tērēts tik daudz naudas. Apvienoto patēriņa kredītu apmaksu var ērti veikt internetbankā ar vienu maksājumu. Varat aizmirst stresu par vairākiem termiņiem un iespējamiem maksājumu atgādinājumiem un koncentrēties uz citu izdevumu plānošanu un labākas nākotnes plānošanu. Zemāk ir saraksts, kas jums palīdzēs konkurēt par patēriņa kredītiem:

  • Sacentieties par savu patēriņa kredītu kredītu salīdzināšanas vietnēs, kur ar vienu pieteikumu varat saņemt aizdevumu piedāvājumus no daudzām dažādām vietām.
  • Pārbaudiet piedāvājuma faktisko gada procentu likmi.
  • Iestatiet sev budžetu, ar kuru katru mēnesi varat atmaksāt aizdevumu.

Konkurējieties par savu patēriņa kredītu

Ja jums ir vairāki patēriņa kredīti ar augstiem procentiem, bieži vien ir izdevīgi apvienot kredītus vienā. Pirms lēmumu pieņemšanas pieprasiet piedāvājumu no vairākām dažādām finanšu iestādēm, konkurējot par labāko piedāvājumu. Jo biežāk prasīsiet piedāvājumu, jo lielāka iespēja, ka saņemsiet arī pozitīvu aizdevuma lēmumu un labāko iespējamo piedāvājumu, kas precīzi atbilst  jūsu vajadzībām. Piedāvājumu pieprasīšana ir bez maksas un jūs ne ar ko nesaista. Tāpēc varat neuztraukties par piedāvājuma pieprasīšanu no vairākām dažādām finanšu iestādēm. Finanšu iestādes visus savus piedāvājumus pielāgo klientam, tāpēc noteikumi un izmaksas var ievērojami atšķirties. Uzmanīgi izlasiet piedāvājumus un aizdevuma noteikumus. Rūpīga tirgus izpēte palīdzēs ietaupīt uz procentu un kredīta apkalpošanas izmaksām un atrast savām vajadzībām atbilstošāko variantu. Konkurējot un salīdzinot var ietaupīt vairākus simtus vai pat tūkstošus eiro gadā.

Atcerieties pārbaudīt aizdevuma nosacījumus

Apvienojot patēriņa kredītus, jūs tādējādi varat ievērojami ietaupīt naudu. Katru mēnesi jūs varat atbrīvot apgrozāmos līdzekļus, lai uzlabotu savas finanses no desmitiem līdz simtiem. Gada griezumā tas var nozīmēt līdz pat tūkstošiem eiro lielu ietaupījumu. Īpaši tagad, kad finanšu iestādēm un bankām ir noteikti vēl zemāki procentu likmju griesti, ir vērts solīt savus pašreizējos kredītus un tos apvienot. Veciem, dārgiem patēriņa kredītiem procentu likme atbilstoši procentu likmes griestiem netiek automātiski atjaunināta, un tā var pat neattiekties uz vecajiem patēriņa kredītiem, ja no tiem tiek veikti jauni izņemšanas gadījumi. Tāpēc jums vajadzētu būt aktīvam un lūgt jaunus piedāvājumus no dažādām finansēšanas kompānijām. It īpaši, ja jums ir daudz mazu patēriņa kredītu, kredītu apvienošana patiešām sniedz papildu ietaupījumus.

Finanšu iestāžu pakalpojumi

Tā kā bankām un finanšu institūcijām ir smaga konkurences situācija, ir vērts salīdzināt ne tikai aizdevuma nosacījumus, bet arī citos jautājumos. Protams, ir svarīgi pārbaudīt noteikumus un pieņemt piedāvājumu, kuram ir vislabākie un lētākie noteikumi. Tomēr, konkurējot, jāņem vērā arī citi banku un finanšu iestāžu pakalpojumi. Šodien pat finanšu institūcijas vairs nevar būt “tikai” ātro kredītu sniedzēji, jo konkurence par klientiem ir sīva. Tomēr šī ir patiešām laba situācija jums! Starp dažādiem pakalpojumiem var būt, piemēram, mēneša piedāvājums bez apmaksas, termiņa pārvietošana un dažādi izņemšanas pakalpojumi. Dažas finanšu iestādes pat piedāvā dažādus konkursus, kuros var piedalīties un laimēt, piemēram, visu aizdevuma atmaksu. Ja, atmaksājot aizdevumu, jums ir svarīga elastība,

Pakalpojumu salīdzinājums

Ja nonācis pie patēriņa kredītu apvienošanas, būtu jāpadomā, ar kādiem nosacījumiem vari atrast sev piemērotāko kombinēto kredītu. Jūs varat tieši informēt dažas finanšu kompānijas, ka aizdevums ir paredzēts veco kredītu apvienošanai. Šajā gadījumā jums, iespējams, pat pašiem nebūs jāatmaksā vecie kredīti, bet jūs varat informēt jauno uzņēmumu par saviem pašreizējiem aizdevumiem, un tas izmantos aizdevumu visu jūsu pašreizējo aizdevumu atmaksai. Tas ievērojami atvieglo jūsu darbu. Ja šāds pakalpojums jums šķiet labs, jums vajadzētu izvēlēties aizdevumu no finanšu uzņēmuma, kas piedāvā aizdevumus tieši patēriņa kredītu apvienošanai. Jums, iespējams, ir jādeklarē savi pašreizējie aizdevumi un to summas tieši pieteikšanās stadijā. Šajā posmā atcerieties rūpīgi izplānot savu pašreizējo situāciju, lai noteikti varētu atmaksāt visus pašreizējos mazos kredītus ar augstām procentu likmēm uzreiz un nepieļautu kļūdu, atstājot nelielu kredītu pašam.

Patēriņa kredītu apvienošana atvieglo ikdienu

Izmantojot dažādus finanšu iestāžu pakalpojumus, jūs varat viegli samazināt ikdienas dzīves slogu. Atcerieties padomāt par to, kādi pakalpojumi jums ir nepieciešami tagad un kādi pakalpojumi jums varētu būt nepieciešami nākotnē. Pat ja šobrīd šķiet, ka jums nav nepieciešama elastība ar maksājumiem, varētu būt jēga padomāt par finanšu iestādi, kas piedāvā, piemēram, bezmaksājuma mēnešus. Jūs nekad nezināt, kādi pakalpojumi jums varētu būt nepieciešami nākotnē. Jums rūpīgi jāpārbauda, ​​piemēram, rēķina izrakstīšanas metode. Ja esat cilvēks, kurš daudz ceļo (vai vēlētos būt!), noteikti novērtēsiet, ka rēķins atnāks uz jūsu e-pastu vai to var apmaksāt, izmantojot aplikāciju. Pat ja šobrīd šķiet, ka jums vairs nav jāizņem naudas līdzekļi no patēriņa kredīta, iespējams, vēlāk novērtēsiet, ka nepieciešamības gadījumā varēsiet izņemt naudu. Tādējādi patēriņa kredītu apvienošana ievērojami ietaupa naudu,